Picături pentru uscarea rapidă a lacului de unghii, OPI DripDry Lacquer Drying Drops 27ml
Transport Gratuit la comenzi de peste 399 ron
Transport Gratuit la comenzi de peste 399 ron
Prețul inițial a fost: 178.00 lei.133.43 leiPrețul curent este: 133.43 lei.
Doar 2 rămase în stoc
Livrare prin curier
curierul îți va face livrarea
1-2 zile
de la 19.99 ron
Lokere
vei ridica tu coletul
1-2 zile
de la 15.00 ron
Picături pentru uscarea rapidă a lacului de unghii, OPI DripDry Lacquer Drying Drops 27ml
OPI DripDry Lacquer Drying Drops sunt picături create pentru reducerea timpului de uscare a lacului clasic de unghii. Formula se aplică simplu peste manichiura proaspăt realizată și ajută lacul să devină uscat la atingere în aproximativ 60 de secunde. Uleiul de jojoba și vitamina E contribuie la îngrijirea cuticulelor.
De ce să alegi acest produs
- Ajută lacul de unghii să devină uscat la atingere în aproximativ 60 de secunde
- Contribuie la uscarea completă a lacului în aproximativ 5 minute
- Se aplică direct peste lacul de unghii proaspăt aplicat
- Este potrivit pentru lacul clasic de unghii
- Conține ulei de jojoba
- Conține vitamina E
- Ajută la îngrijirea și hidratarea cuticulelor
Ce nevoie rezolvă
Așteptarea îndelungată după aplicarea lacului poate face manichiura mai dificil de finalizat. OPI DripDry Lacquer Drying Drops accelerează uscarea lacului clasic și permite obținerea unei manichiuri uscate la atingere într-un timp scurt, oferind în același timp îngrijire cuticulelor.
Caracteristici și beneficii
Uscare rapidă în aproximativ 60 de secunde
Picăturile transformă lacul proaspăt aplicat din umed în uscat la atingere în aproximativ un minut. Sunt potrivite pentru finalizarea mai rapidă a manichiurii cu lac clasic.
Uscare completă în aproximativ 5 minute
După aplicare, formula continuă să acționeze și ajută lacul de unghii să se usuce complet în aproximativ 5 minute.
Aplicare simplă și precisă
Formula sub formă de picături permite aplicarea direct pe fiecare unghie. Sunt suficiente 1 sau 2 picături pentru fiecare unghie.
Ulei de jojoba pentru îngrijirea cuticulelor
Formula conține ulei de jojoba, care contribuie la hidratarea și îngrijirea cuticulelor din jurul unghiilor.
Vitamina E
Vitamina E completează formula și contribuie la îngrijirea cuticulelor în timpul uscării manichiurii.
Pentru cine este recomandat
- Persoanelor care folosesc lac clasic de unghii
- Persoanelor care vor să reducă timpul de uscare a manichiurii
- Tehnicienilor care realizează manichiuri profesionale
- Persoanelor care doresc o aplicare simplă și rapidă
- Persoanelor care vor să îngrijească cuticulele după aplicarea lacului
Mod de utilizare
După aplicarea lacului de unghii și a produsului de finisare, aplică 1 sau 2 picături OPI DripDry pe fiecare unghie. Așteaptă aproximativ 60 de secunde pentru ca lacul să devină uscat la atingere.
De ce merită să alegi acest produs
OPI DripDry Lacquer Drying Drops este o soluție practică pentru uscarea rapidă a lacului clasic de unghii. Formula ușor de aplicat reduce timpul necesar finalizării manichiurii și conține ulei de jojoba și vitamina E pentru îngrijirea cuticulelor.
- Fotografia produsului afișată are caracter informativ. Specificațiile produselor sunt informative, în conformitate cu datele transmise de către producătorii sau distribuitorii autorizați. Acestea precum și prețul pot fi modificate fără înștiințare prealabilă și nu constituie obligativitate contractuală. În cazul în care prețurile sau alte detalii referitoare la produse/promoții au fost afișate greșit, inclusiv din cauza faptului că au fost introduse greșit în baza de date, ne alocăm dreptul de a anula livrarea respectivului produs și de a anunța clientul telefonic/e-mail în cel mai scurt timp despre eroarea apărută, dacă produsul nu s-a livrat încă -



